وضعیت مصدومان کونگ فوکار استان وخیم است چه کسی پاسخگو است

کونگ فو

دنا نما: ورزشکاران کونگ‌فو‌کار مصدوم کهگیلویه و بویراحمدی که از حادثه خونبار تصادف نیمه جان به در برده‌اند اکنون در وضعیت وخیمی قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما؛در این حادثه متأسفانه دو نوجوان ورزشکار به همراه مربی خود جان سپردند اما سه سرنشین دیگر هم وضعیت مناسبی نداشته و مرگ و زندگی آن‌ها در دست تقدیر است.

به همین منظور و برای اطلاع از آخرین وضعیت مصدومان حادثه و به دلیل عدم پاسخگویی مسئولان به خصوص مسئول سبک کونگ‌فو با پدر یکی از مصدومان گفت‌وگویی انجام دادیم.

جانباز آشوغ در همین خصوص به فارس گفت: طبق آنچه که از مسئولان بیمارستان شنیده‌ایم متین کارگر یکی از مصدومان عمل باز مغزی داشته و همچنان در کما به سر می‌برد.

وی ادامه داد: نفر دوم نیز که حافظ ایروانی نام دارد در کما بوده و رضا آشوغ نیز در حال انجام معاینات پزشکی است.

پدر رضا آشوغ با قدردانی از حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنوز کسی از ورزش به دیدار مصدومان حادثه نیامده‌اند.

وی با قدردانی از مسئولان بیمارستان که با جدیت در حال رسیدگی به وضعیت مصدومان این حادثه هستند، افزود: از مسئولان ورزش و به خصوص سبک کونگ‌فو انتظار داریم که پاسخگوی این حادثه باشند.

آشوغ گفت: تاکنون کسی زیر بار این حادثه نرفته و نمی‌دانیم که چه کسی باید پاسخگو باشد.

در همین خصوص مسئول سبک در گفت‌وگوی کوتاه  تنها به این سخن بسنده کرد که ما ساعت ۵ عصر از ماجرا خبردار شدیم و پس از آن با قطع کردن موبایل خود دیگر پاسخگوی خبرنگار ما نشد.

حال باید مسئولان جوابگو باشند که این عده ورزشکار نونهال با چه مجوزی و چگونه با خودروی شخصی مربی خود به مسابقات اعزام شده‌اند و چه کسی باید پاسخگوی این واقعه دردناک باشد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۷:۲۸ ق٫ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    مصدوم نوجوانی ورزشکار وشایسته اصالتا از روستای خونگاه است،جداازوضعیت اسف بارسازمان ورزش وجوانان وعدم سرکشی ازمصدوم دربیمارستان ازیک طرف وازطرف دیگر اعزام تیم کانگفو با خودرو پراید به مسابقات خارج از استان دل هرمستمعی رابدرد می آورد،مسوولان به فکر چاره باشند،باارزوئ سلامتی وبهبودی برای ان عزیز وصبروپایداری برای خانواده محترمشان

  2. 0

    مصدوم درحال حاضر در روستای خلف اباد یاسوج اقامت دارند،وتحت مراقبت های ویژه هستند،ازاستاندار فهیم وشایسته ونماینده محترم بویراحمد ودنا،وریاست محترم سازمان ورزش وجوانان استان تقاضای رسیدگی وازتیم پزشکی تقدیروتشکر به عمل می اید،بااحترام دهیاری خونگاه مسلم حسامی پور

  3. 0

    ازاقای محسنی پور مدیریت محترم پایگاه خبری تحلیلی دنا نماو دوست عزیزم که همیشه به ما لطف دارند وخبرها رابه موقع و دقیق به اطلاع مردم فهیم استان می رسانند،نیز صمیمانه تشکرمینمایم،با احترام حسامی پور

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه