بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

دنا نما: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما؛ در  قسمتی از این اطلاعیه آمده است، در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به دنیا اعلام خواهند کرد که با تبعیت از مکتب عاشورای حسینی در راه رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی همچون گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و تا آخرین نفس از مبارزه علیه ستمگران و مستکبران جهان دست نخواهند کشید.

متن بیانیه بدین شرح است:

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان « روز ملی مبارزه با استکبار جهانی »

 یوم الله سیزده آبان برگ زرّینی از صحیفه انقلاب اسلامی و مبارزات عاشورایی مردم غیور ایران علیه طاغوت و استکبار جهانی است. کشوری که امروز آئینه تمام نمای استکبارستیزی و آزادی خواهی در جهان به شمار می‌آید. رخدادهای سرنوشت ساز و عبرت آموز یوم الله ۱۳ آبان در سال های ۱۳۴۳، ۱۳۵۷ و ۱۳۵۸ هر یک سرفصل نویی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شماره می‌رود و نشان از ماهیت ضداستکباری اندیشه های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی علیه قدرت های ظالم دنیا همچون آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل دارد که امروز دستان پلید آنها به خون انسانهای بی‌گناه در سراسر جهان از جمله مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، سوریه، یمن، لبنان، عراق، بحرین آلوده است .

یوم الله ۱۳ آبان نماد انقلابی به رهبری پیری فرزانه و پیش آهنگی نسلی جوان و شهادت طلب است که رهروانش بر گلدسته‌های رفیع خاکش، اذان شهادت سر داده‌اند. یوم الله ۱۳ آبان یادآور حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی استکبارستیزی را برگرفته از اسلام ناب به بار نشانده‌اند. یوم الله ۱۳ آبان در حافظه تاریخی ملت غیور ایران همواره در مبارزه با آمریکای جهانخوار، همراه بوده است.

مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به دنیا اعلام خواهند کرد که با تبعیت از مکتب عاشورای حسینی در راه رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی همچون گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و تا آخرین نفس از مبارزه علیه ستمگران و مستکبران جهان دست نخواهند کشید و برآنند تا انتقام سنگین خود را از همه مستکبران و ظالمان، خاصه حکام بی لیاقت و بی‌کفایت منطقه همچون آل سعود که عامل اصلی جان باختن هزاران زائر بیت الله الحرام در منا بوده است، بگیرند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز تنفر و برائت از همه مستکبران عالم به ویژه شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب صهیونیستی و عوامل مزدورشان، از مردم ولایی، قهرمان و همیشه در صحنه استان دعوت می‌نماید تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان یک بار دیگر به همه مستکبران عالم اثبات نمایند که مطیع امر ولی زمان خود بوده و تا آخرین قطره خون خود از آرمان‌های حضرت امام(ره) و شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای دفاع خواهند کرد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۳:۴۲ ب٫ظ

دیدگاه