فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد:

اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران است

علی ستوده نیا

دنا نما: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان سال جاری ۳۰ یادواره شهدای عشایری در سطح استان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما؛ علی ستوده‌نیا اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری ۳۰ یادواره شهدای عشایر کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یک یادواره حوزه‌ای و ۲۲ یادواره پایگاهی قرار است در نقاط مختلف استان برگزار شود.

وی برگزاری یادواره‌ها را یکی از راه‌های انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا به نسل جدید دانست و گفت: با حفظ روحیه مقاومت و استکبارستیزی نسل سوم و چهارم انقلاب یادواره‌ها و بزرگداشت شهدا را ادامه می‌دهیم.

ستوده‌نیا از یادواره‌ها  به فرصت مناسب برای ارزیابی عملکرد مسئولان در قبال جانفشانی و ایثار شهدا نام برد و گفت: فراموش نکنیم عزت، استقلال و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و از خود گذشتگی ایثارگران است.

این مسئول با اشاره به نقش ارزشمند شهدا در پویایی و بالندگی نظام اسلامی تصریح کرد: همان طوری که شهدا از جان خود مایه گذاشتند و اجازه اشغال یک وجب از خاک میهن به دشمن ندادند امروز همه ما وظیفه خود می‌دانیم یاد و خاطره شهیدان را بزرگ بدانیم.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و ۸۰۰ شهید و  ۱۳ هزار جانباز در دفاع مقدس تقدیم این نظام و انقلاب کرده است افزود: ۸۰ درصد شهدای استان از قشر عشایر بودند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در چهارشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۷:۳۰ ق٫ظ

۱ نظر

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    آفرین به توسرهنگ ستوده که اینقدربرای شهداوایثارگران ارزش قائلید

نظر 1 - 1 از 1ابتدا« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه