حادثه ای عجیب و باورنکردنی در بخش پاتاوه +تصاویر

روستای تنگ رواق (۳)

دنا نما: در یک اتفاق نادر در بخش پاتاوه شهرستان دنا یک دستگاه تراکتور در کمتر از یک هفته و در یک مکان دو بار دچار سانحه واژگونی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما؛ یک دستگاه تراکتور که در کمتر از یک هفته پیش در زمین های کشاورزی روستای تنگ رواق بخش پاتاوه دچار واژگونی شده بود برای بار دوم در همان مکان واژگون شد.

رمضان ابراهیمی راننده این تراکتور گفت: روز یکشنبه هفته گذشته که مشغول انجام عمل شخم پاییزی بودم به دلیل شیب زیاد زمین تراکتور واژگون شد و روز جمعه بار دیگر بعد از تعمیرات اساسی تراکتور ساعت ۲۰/۸ دقیقه صبح قصد تمام کردن شخم نیمه تمام زمین را داشتم که در همان نقطه بار دیگر تراکتور واژگون شد.

وی ادامه داد: در این واژگونی یکی از لاستیک های بزرگ به همراه رینگ از بدنه تراکتور جدا شد و پس از طی یک کیلومتر در دره های پایین دست از حرکت باز ایستاد.

ابراهیمی افزود: در بیست سال کار با تراکتور برای پنجمین بار دچار سانحه واژگونی شدم که دو واژگونی آن در کمتر از یک هفته اتفاق افتاد.

وی دلیل انجام شخم مجدد در زمین کشاورزی که قبلا در آن دچار واژگونی شده بود را از سر دلسوزی و کمک به مردم اعلام کرد.

خبر مربوط به حادثه گذشته این تراکتور را اینجا بخوانید.

روستای تنگ رواق (۱) روستای تنگ رواق (۲) روستای تنگ رواق (۳) روستای تنگ رواق (۵) روستای تنگ رواق (۶) روستای تنگ رواق (۱۲) روستای تنگ رواق (۱۰) روستای تنگ رواق (۹) روستای تنگ رواق (۸) روستای تنگ رواق (۷)

  

نوشته شده توسط مدیریت در شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۷:۲۱ ق٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    سلام خسته نباشید واقعا جای تعجب هستش 

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه