با شکست نماینده استرالیا

گچساران هفتم جهان شد

تیم هندبال نفت و گاز گچساران
دنا نما: با شکست نماینده استرالیا، گچساران هفتم جهان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، پسران بام نفتی ایران در آخرین دیدار خود با پیروزی در مقابل استرالیا هفتم جهان شدند.

تیم هندبال نفت و گاز گچساران که تنها نماینده قاره آسیا در این مسابقات حضور داشت در اولین حضور خود موفق شد به عنوان هفتمی این مسابقات دست پیدا کند.

پسران بام نفت ایران که به نمایندگی از قاره آسیا در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند با ترکیب: محمد قاسمی، میلاد قلندری، امید سکناری، میثاق زارعی، مهرداد صمصامی، کاظم جمعه‌پور، کامران نصرتی، مجتبی حیدرپور، علی رحیمی، غریب فراصت، حسین صالحی، ایمان ارپناهی، احسان ارپناهی، نوید زمانی‌زاده، عارف عالی‌زاده، در این مسابقات حضور یافتند.

سرمربیگری این تیم بر عهده آزاد منجیری بود که در این فصل به جای مهران کیخایی بر نیمکت نفت گچساران نشسته است.

به گزارش فارس، هندبالیست‌های نفت گچساران در آخرین دیدار خود در در کشور قطر در مقابل نماینده استرالیا قرار گرفتند که موفق شدند این تیم را شکست دهند

نفتی‌های گچساران در نیمه اول این مسابقه ۱۳ بر ۱۲ بازی را به سود ایران به پایان رساندند.

در ادامه مسابقه نماینده آسیا با نتیجه ۱۴ بر۱۲ بر حریف غلبه کرد تا در نهایت این نفتی‌های گچساران باشند که با حساب ۲۷ بر ۲۴ بر نماینده استرالیا غلبه کنند.

پسران نفت گچساران که سال گذشته به مقام چهارمی آسیا دست پیدا کرده بودند در اولین حضورشان در جام باشگاه‌های جهان هفتم جهان شدند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۱ ب٫ظ

دیدگاه