برای اولین بار ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی نایب قهرمان مسابقات پرورش اندام کشور شد

جمشید منصوری

دنا نما: ورزشکاری از استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات پرورش اندام کشور مقام نایب قهرمانی را بدست آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، “جمشید منصوری” در وزن مثبت ۹۰ که حساس ترین و سنگین ترین وزن بوده در رشته فیگورگیری پرورش اندام پس از تهران مقام دوم را بدست آورد.

این مقام برای اولین بار برای استان کهگیلویه و بویراحمد کسب شده است.

در این دوره از رقابت ها بیش از ۵۰۰ ورزشکار از استانهای مختلف کشور در رده های سنی جوانان و پیشکسوتان در شهر ارومیه با هم به رقابت پرداختند.

سید محمد تقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن تبریک نایب قهرمانی آقای منصوری گفت: این ورزشکار هم استانی با تحمل سختی ها موفق به کسب این مقام شده است.

وی افزود: از هیئت پرورش اندام استان بابت اینکه بعنوان سومین هیئت کشور انتخاب شده تشکر می کنم.

علوی بیان کرد: هر چقدر ورزشکاران بخصوص در رشته پرورش اندام تلاش کنند اداره کل ورزش و جوانان حمایت و کمک لازم را خواهد داشت تا تعدد قهرمانی و قهرمان پروری را داشته باشیم.

همچنین آیت الله ارجمند، رئیس هیئت پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد نیز در مراسم استقبال از این ورزشکار که با حضور برخی مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، گفت: آقای منصوری از سوی هیئت پرورش اندام به مسابقات پرورش اندام کشور اعزام شد.

وی با بیان اینکه از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان برای اعزام آقای منصوری تشکر می شود، افزود: این ورزشکار هم استانی در رده پیشکسوتان در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم موفق به کسب مقام دوم در رشته فیگورگیری شد.

ارجمند اضافه کرد: این ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی توانست با اختلاف کمی نسبت به نفر اول نایب قهرمان کشور شود و به اردوی تیم ملی دعوت شود. امیدوارم این ورزشکار پر تلاش بتواند در سطح بین المللی برای کشور مقام کسب کند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۴ ب٫ظ

دیدگاه