معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر استانی در توسعه و ترویج نماز

سید بها‌ءالدین ملک‌حسینی
دنا نما: معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و پرورش استان برای پنجمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتردرارزیابی دستگاه‌های اجرایی درزمینه فعالیت‌ها و برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ نماز شناخته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، سید بها‌ءالدین ملک‌حسینی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که در ادار‌ه‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار داریم توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان و کارکنان است.

این معاون آموزش و پرورش استان در ادامه افزود: در طول سال تحصیلی برنامه‌های متفاوت و متعددی در زمینه نماز در سطح مدارس اجرا می‌شود و تاکنون دستاوردهای بسیار خوبی در این حوزه داشته‌ایم.

وی به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در حوزه نماز اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش برای پنجمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه فعالیت‌ها و برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان شناخته شده است.

معاون پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش استان افزود: این موفقیت در شاخص‌های توافقنامه برنامه‌ها، تکالیف وظایف قانونی و حاکمیتی عمومی و اختصاصی در ارزیابی ستاد اقامه نماز و استانداری بود که قرار است در اجلاس استانی نماز تقدیر شود.

وی به برخی از ظرفیت‌ها و همچنین فعالیت‌های حوزه نماز در آموزش و پرورش استان اشاره کرد و گفت: ۲۶۴ باب نمازخانه مستقل در مدارس استان وجود دارد، ۲۹۲ نفر روحانی و طلبه خواهر و ۹۸۷ نفر امام جماعت فرهنگی مسؤولیت امام جماعت مدارس استان را به عهده دارند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴ ق٫ظ

دیدگاه