۶ کشته و مجروح در شب خونین محور یاسوج به اصفهان

تصادف محور یاسوج به اصفهان (۲)

دنا نما: بر اثر دو تصادف در محور یاسوج به اصفهان ۶ نفر کشته و مجروح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، دکتر جلال پوران فرد رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اعلام این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۱ شامگاه روز شنبه بر اثر برخورد یکدستگاه پراید با کامیون در محور یاسوج به اصفهان نرسیده به دو راهی کریک ۳ نفر از سرنشینان پراید در دم جان سپردند.

دکتنر جلال پوران فرد افزود: ۲ سرنشین دیگر به همراه یک مجروح مربوط به تصادفی که ساعتی قبل نیز بر اثر واژگونی پژو پارس در محور یاسوج اصفهان اتفاق افتاده بود به وسیله مراکز اورژانس جاده ای و هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی گفت: در حادثه تصادف پراید و کامیون، یک نفر خانم و یک نفر آقا به همراه نوزاد یک ماهه فوت کردند.

پوران فرد گفت: در تصادف دیگری که حوالی ساعت ۴ بعدازظهر همین روز بر اثر واژگونی یک خودرو در کاکان بویراحمد اتفاق افتاد ۳ نفر مصدوم شدند که یک نفر سرپایی درمان و ۲ نفر دیگر به مراکز درمانی یاسوج منتقل شدند.

گفتنی است یکی از فوت شدگان مرحوم سرهنگ جانمحمد حیاتی مقدم از پرسنل بازنشسته نیروی انتطامی استان کهگیلویه و بویراحمد است.

پایگاه خبری تحلیلی دنا نما این مصیبت را به خانواده‌های حیاتی مقدم  تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای بازماندگان صبر جمیل و برای درگذشتگان غفران الهی مسئلت می نماید.

تصادف محور یاسوج به اصفهان (۱) تصادف محور یاسوج به اصفهان (۲)

  

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰:۴۹ ق٫ظ

دیدگاه