اظهارات متناقض در رابطه با خشک شدن چمن زمین فوتبال پاتاوه/مردم دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس؟!!

چمن زمین فوتبال پاتاوه

دنا نما: بیش از ۱۲ ماه از خشکیدگی چمن ورزشگاه فوتبال بخش محروم پاتاوه می‌گذرد اما مسئولان ورزش کهگیلویه و بویراحمد در خواب زمستانی فرو رفته‌اند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، دیر زمانی احداث و راه اندازی زمین چمن فوتبال از آرزوهای جوانان شهر پاتاوه از توابع شهرستان دنا بود که با تحقق این آروز موجی از خوشحالی و شعف در میان فوتبال دوستان این بخش محروم بوجود آمد.
شور و شادمانی جوانان این دیار چندان دوام نیارود چرا که در سال‌های اخیر به دلیل بی‌توجهی به آبیاری و حفاظت از این استادیوم، زمین چمن این ورزشگاه خشک شده و دیگر کارایی لازم را ندارد و جوانان شهر پاتاوه در آروزی فوتبال، چشم به زمین خشک دوخته‌اند تا شاید دلسوزی پیدا شود.
در این بین چیزی که بیش از هر چیز جلب توجه می‌کند عبور رود خروشان و پرآب بشار از فاصله ده متری این چمن است و این سوال به ذهن می‌خورد که چرا باید این چمن با وجود این حجم آب خشک بماند و جوانان شهر پاتاوه آرزو به دل بمانند.
مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در خواب زمستانی عمیق فرو رفته‌اند و ای کاش در یکی از این روزهای بارانی شدن باران آنان را از خواب بیدار کند تا ببینیم مسئولان ورزش این استان چه جوابی برای این سهل انگاری خود دارند.
مدیر ورزش و جوانان شهرستان دنا با تایید این خبر گفت: رئیس هیئت فوتبال بخش پاتاوه باید اداره حفظ و نگهداری از چمن ورزشگاه این بخش را بر عهده می‌گرفت که متاسفانه در این زمینه انگیزه نداشت.
شادمان گودرزی اظهار داشت: با توجه به اینکه سیستم آبیاری این چمن فوتبال دستی بوده به اداره کل ورزش و جوانان درخواست اجرای سیستم آبیاری مکانیزه کردیم که هنوز برای اجرای این پروژه اعتبار نداریم.
وی عنوان کرد: برای راه اندازی زمین چمن بخش محروم پاتاوه و اجرای سیستم آبیاری این ورزشگاه و زیر کشت رفتن مجدد نیازمند ۱۲۰ میلیون تومان اعتبارسنجی داریم./تسنیم

رئیس هیئت فوتبال پاتاوه: بی مسئولیتی خودشان را برعهده هیئت فوتبال که نه درآمد و حقوقی دارد می‌اندازند

رئیس هیات فوتبال بخش پاتاوه به اظهارات رئیس تربیت بدنی شهرستان دنا واکنش نشان داد و گفت: اینجانب رمضان الیاسی به عنوان رئیس هیئت فوتبال پاتاوه برای آبیاری زمین چمن چندین بار خدمت جناب گودرزی رفتم و چندین بار تماس تلفنی داشتم که زمین چمن نیاز به آبیاری دارد و آقای مشیری زحمت این کار را میکشید اونم سالیانه و حق‌الزحمه وی شاید به دو میلیون هم نمی رسید که جناب گودرزی درجواب بنده گفت که جناب علوی مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان گفتند که بابت آبیاری پولی ندهید بعدا ادعا میکنند برای استخدام و بنده به عنوان رئیس هیئت فوتبال بخش پاتاوه که حتی یک ریال حقوق از تربیت بدنی دریافت نمی‌کنم و  می‌گویند که آبیار زمین چمن هم نباید حق‌الزحمه داشته باشد، چکار باید میکردم و جناب گودرزی به بنده گفتنن که با مبلغ یک میلیون تومان زمین را آبیاری می‌کردند ولی جناب مدیر کل مانع کار شد حالا بی مسئولیتی خودشان را برعهده هیئت فوتبال که نه درآمد و حقوقی دارد می‌اندازند. تازه از سال ۸۴ تاکنون هنوز مطالبات هیئت را برای برگزاری مسابقات و داوری ها هنوز پرداخت نکردند و زیر بار پرداختش هم نمیروند، بنده پیگیر موضوع بوده و حقیقت را افشا خواهم کرد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۹ ب٫ظ

دیدگاه