جانبازان بیمارستان سلمان به استاندار چه گفتند؟/فرزندانمان بیکارند، کمبود پزشک داریم، فضای بیمارستان کوچک است

جانبازان بیمارستان سلمان به استاندار چه گفتند؟/فرزندانمان بیکارند، کمبود پزشک داریم، فضای بیمارستان کوچک است
دنا نما: جانبازان بیمارستان سلمان در این بازدید به مشکلات متعددی اشاره کردند که از جمله مهم‌ترین خواسته و دغدغه آن‌ها بیکاری خود و فرزندانشان بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به همراه تنی چند از مسوولان به صورت سرزده از بیمارستان اعصاب و روان سلمان ویژه جانبازان استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در خیابان تختی شهر یاسوج بازدید به عمل آورد.

در این بازدید استاندار از نزدیک در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفت و پای درد و دل جانبازان نشست و به آ‌ن‌ها بابت برخی مشکلات دلداری داد.

جانبازان بیمارستان سلمان در این بازدید به مشکلات متعددی اشاره کردند که از جمله مهم‌ترین خواسته و دغدغه آن‌ها بیکاری خود و فرزندانشان بود.

همچنین تعداد زیادی از جانبازان بستری در بیمارستان سلمان یاسوج از وضعیت پرونده‌های جانبازی خود اظهار نارضایتی می‌کردند و معتقد بودند که درصدهای در نظر گرفته شده برای آن‌ها با توجه به شدت جراحات به جای مانده بسیار پایین است.

جانبازان شیمیایی بستری شده در این بیمارستان که بیشترین تعداد جانبازان بستری را به خود اختصاص داده هم به بیان مشکلات خود از جمله در بحث درمان پرداختند.

جانبازان همچنین از کمبود پزشک و نبود وسایل تخصصی درمان در این بیمارستان گلایه‌مند بودند و از استاندار خواستند تا برای این مشکل چاره‌جویی کند.

ساختمان نیمه تمام بیمارستان سلمان که سال‌های سال است به حال خود رها شده و هنوز یک درصد هم پیشرفت نداشته از دیگر دغدغه‌های جانبازان در این مرکز درمانی بود چرا که فضای کنونی را در حد و شأن جانبازان نمی‌دانستند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۴ ب٫ظ

دیدگاه