در جمع بسیجیان رزمایش محمد رسوال الله (ص)گچساران مطرح شد

تفکر بسیجی امروز خواب دشمنان را آشفته کرده است/ فرهنگ بسیجی باید غدیری و عاشورایی باشد

جلال محمدپور
دنا نما: رزمنده ۸ سال دفاع مقدس درجمع بسیجیان رزمایش محمد رسوال الله (ص) گچساران گفت: تفکر بسیجی است که امروز خواب دشمنان را آشفته کرده است و معادلات دنیا را برهم زده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، جلال محمدپور از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس درجمع بسیجیان رزمایش محمد رسوال الله (ص)گچساران ضمن تبریک عید غدیر  اظهار کرد: ما هر چه افتخار و عزت داریم از غدیر داریم و هر چه از اسلام شناخت و معرفتی نیز پیدا کرده‌ایم از غدیر است.

وی  با بیان اینکه فرهنگ بسیجی نشات گرفته از فرهنگ غدیر و عاشوراست، افزود:  در عرصه‌های دفاع مقدس طایفه‌های لر زبان و ترک زبان به عنوان شیعیان این سرزمین هرچه افتخار آفریدند به عشق امیرالمومنین علیه السلام بوده است.

محمدپور تصریح کرد: امروز شهدای ما ناظر و شاهد اعمال ما هستند و اگر در دنیا عزت و افتخاری داریم و اگر به عنوان یک قطب مهم در این دنیا حرفی برای گفتن داریم به واسطه حضور حماسی بسیجیان در تمامی عرصه‌ها بوده است.

این رزمنده دفاع مقدس گفت: حضرت امام(ره) بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برای تداوم و بقای انقلاب اسلامی فرمان تشکیل بسیج عمومی را دادند، همان بسیجی که امتحانش را در دوران دفاع مقدس و در تمامی عرصه‌های ۴۰سال گذشته انقلاب به خوبی پس داده است.

وی در ادامه افزود: بسیج درعرصه سازندگی ودر خدمت رسانی به مردم در سراسر این سرزمین بدون هیچ گونه چشم داشتی از دولتمردان هرکجا که بحران و نیاز شد به خوبی حاضر شد و فی سبیل الله خدمت کرد و سربلند هم بیرون آمده است.

محمدپور با اشاره به اینکه بسیج در بحران‌ها،سازندگی و حوادث غیرمترقبه نقش کلیدی ایفا می‌گنند، ابراز کرد: برای مثال در زلزله کرمانشاه که  خیلی‌ها آن را رها کرده‌اند و  اما بسیجیان مانده اند و پا به پای مردم با کمترین امکانات به سازندگی روستاها و شهر ادامه می‌دهند.

این رزمنده دفاع مقدس اظهارکرد: اگر بسیج نبود باید فاتحه انقلاب را می‌خواندیم، بسیج نه به دنبال پول و زر است و نه بدنبال امتیاز بلکه به عشق ولایت و شهداء در تمامی عرصه های انقلاب اسلامی حاضر و گوش به فرمان ولایت است .
محمدپور تصریح کرد:تفکر بسیجی است که امروز خواب دشمنان را آشفته کرده است و معادلات دنیا را برهم زده است.

 وی ادامه داد: همین تفکر بسیجی است که مردم سرزمین عراق و شامات را از خواب غفلت بیدار کرد که اگر مردم عراق و شامات از ستم داعش نجات پیدا کردند از همین نقش فرهنگ بسیجی بوده است.

وی افزود: امروز به لطف خداوند در سرزمین شامات بیش از ۸۰هزار بسیجی جبهه مقاومت پا به میدان و رزم دیده آماده جانفشانی و ایثار هستند و نه تنها تا بلندی‌های جولان بلکه تا قلب بیت المقدس را اگر دستور بگیرند، پیش خواهند رفت.

این رزمنده دفاع مقدس گفت:اگر مردم عراق از ستم و ظلم گروهای تکفیری رهایی یافتندجز به لطف خداوند و همت بسیجیانی که از فرهنگ عاشورایی ما نشات گرفته بودند، نیست و امروز آن اقتدار به لطف تفکر بسیجی در آن سرزمین حاکم شده است .

محمدپور اظهارکرد:آن مسئله ای که امام بزرگوار انتظارش را داشتند و فرمودند، که یک روز این فرهنگ عاشورایی ما باید در دنیا گسترش پیدا کند و  امروز آمریکایی‌ها دست و پا می زند که جمهوری اسلامی باید از سوریه بیرون برود که باید گفت جمهوری اسلامی تفکرعاشورایی را ۵سال پیش در سرزمین شامات پیاده کرده است.

وی تصریح کرد:امروز لبنان ،لبنان ۲۰سال پیش نیست و در هرکوچه و بازارش بسیجیانی هم فکر و هم عقیده بسیجیان ما آماده رزم هستندو امروز در سرزمین شامات و عراق هم بسیجیانی هستند که فرهنگ عاشورایی ما را به آنها القا کرده اند و آماده فرمان ولایت هستندتا علیه دشمن مبارزه کنند.

این رزمنده دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز آخرین پایگاه دشمن در سرزمین شامات در محاصره ودر حال سقوط است و دشمن به هر در و دیواری می زند تا از این وضعیت خلاص شودو سناریوی شیمیایی را مطرح می کنند تا خود را از این گودال و این منجلابی که خود عاملش بودند،نجات دهند.
محمدپور درادامه اظهارکرد: امروز عزت و اقتدار بسیج ما در تمام خاورمیانه و حتی بیشتر از آن چنان است که همچون دفاع مقدس در برابر دنیا با دست خالی ایستادگی و مقاومت کردیم ،چرا که ایمان به خداوند داشتیم.

وی افزد:فرهنگ یک بسیجی باید فرهنگ غدیر و عاشورایی باشد امروز در آستانه هفته دولت هستیم که باید یادی از شهیدان رجایی و باهنر داشته باشیم و یادی کنیم از کسانی که جانشان را نثار این انقلاب کرده اند.

این رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: بخشی از امانت شهداء امروز دست کسانی است که نااهل هستند،کسانی که خوب امتحان پس نداده‌اند و لیاقتش را هم ندارند، اما ای مسوولان اگر می‌خواهید مملکت ما از این بن بست و از این گرفتاری و نابسامانی ها نجات پیدا کند باید از مدیران انقلابی و مدیرانی که تفکر بسیجی دارند استفاده شود.

محمدپور گفت: امروز در مملکت هیچ چیزی کم نداریم هم سرمایه انسانی خوبی داریم و هم منابع ارزشمندی داریم و مردم نیز مسئولان و مدیران کارآمد و با تفکر انقلابی می خواهند و بسیج امروز این آمادگی و توان را دارد که در هرکجای مملکت که لازم باشد حضور مستمر و فعال داشته باشند.

وی تصریح کرد: امروز باید شعار ۵۰میلیون بسیجی آماده را سر دهیم و هر کسی در این نظام دلش با ارزشها و آرمان های انقلاب است خود یک بسیجی است .

محمدپور اظهار کرد: امروز پیام امام راحل و شهداء در غدیر خلاصه می شود و تبعیت محض از ولایت فقیه، وحدت و انسجام و همدلی و نیز آمادگی رزمی و فکری همراه با بصیرت از پیام های مه غدیر است.

وی افزود: امروز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با تمام امکانات به میدان آماده است که بال و پر ولایت و ارزش های نظام را هدف قرار دهند که آمادگی و هوشیاری تک تک آحاد جامعه همراه با بصیرت دراین خصوص لازم و ضروری است.

  

نوشته شده توسط مدیریت در شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷ ق٫ظ

دیدگاه