نمایندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کهگیلویه و بویراحمد مستقر شود

محمد کاظم نظری
دنا نما: معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار استقرار نمایندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این استان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، سید محمدکاظم نظری در نشست پیش از ظهر امروز هماهنگی یادواره شهدای ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نبود یگان ارتش در این استان سبب مظلومیت شهدا شده است، گفت: انتظار مردم و مسئولان کهگیلویه و بویراحمد استقرار نمایندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مصوب شده در هفته دفاع مقدس یادواره ۲۱۰ شهید ارتش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود اما حتی یک نمایندگی ارتش برای ارسال دعوتنامه این یادواره در استان نیست که این در شان مردم نیست.

وی در ادامه به دلاوری‌های ارتش در همه عرصه‌ها اشاره کرد و افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران از جنگ هشت ساله گرفته تا دوران بعد از جنگ و همه عرصه‌ها نقش‌آفرینی داشته و حضور آنها در سیل و حوادث ابتدای سال قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: این استان به نسبت جمعیت بیشترین سرانه حضور رزمنده در جنگ را داشته و این برای استان کهگیلویه و بویراحمد یک افتخار است، علاوه بر این مردم همواره در تمام صحنه‌های انقلاب از راهپیمایی‌ها گرفته تا انتخابات حضور فعال داشته و در مراسمات و یادواره‌های شهدا با حضور باشکوه خود به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند که نمونه بازر آن در کنگره شهدا مشهود بود که به اذعان مسئولان کشوری از بهترین کنگره‌های برگزار شده بود.

این مسئول خواستار همکاری همه دستگاه‌ها در برگزاری بهتر یادواره شهدای ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد شد و گفت: جلسه هماهنگی در فرمانداری گچساران برگزار شود، ضمن اینکه علاوه بر همکاری همه دستگاه‌ها، سازمان مدیریت و بانک‌ها کمک مالی لازم برای برگزاری این یادواره را انجام دهد.

نظری در پایان خاطرنشان کرد: تا زمان استقرار نمایندگی ارتش در استان کهگیلویه و بویراحمد، برنامه‌های ارتش با محوریت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیگیری شود.

به گزارش دنا نما؛ در پایان این نشست علاوه بر مطرح شدن بازسازی یکی از عملیات‌های مشترک سپاه و ارتش در زمان برگزاری این یادواره به میزبانی شهرستان گچساران، دستگاه‌های مختلف آمادگی خود برای بهتر برگزار شدن این یادواره را اعلام کردند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷ ب٫ظ

دیدگاه