راهپیمایی ۲۲ بهمن در کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر

(۳۹)

دنا نما: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یک سالگی انقلاب اسلامی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، امروز در چهل و یکمین سال از پیروزی غرورآفرین جمهوری اسلامی ایران همه آمده اند تا حماسه دیگر رقم بخورد.

حضور با شکوه مردم کهگیلویه و بویراحمد در این حماسه بزرگ نشان از اوج ولایت مداری، وحدت و همبستگی برای پاسخ گویی به یاوه گویی‌های استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار دارد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در کهگیلویه وبویراحمد باحضور خیل عظیم دوستداران انقلاب و نظام از آحاد مردم شامل زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو، عشایر غیور و دیگر قشر‌ها با شکوه خاصی آغاز شده است.

حضور شیر زنان و دلاور مردان عشایری با لباس‌های محلی و تفنگ برنو بر دوش و دانش آموزان و کودکان با صورت‌های منقش به پرچم خوش رنگ ایران جلوه ویژه‌ای به این راهپیمایی باشکوه داده است.

قشر‌های مختلف مردم، مسئولان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران با اتحاد و همبستگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور یافتند تا بار دیگر هیمنه پوشالی استکبار را به لرزه درآورند و اعلام کنند همواره پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند.

در سوی دیگر این حماسه ماندگار راهپیمایان با در دست داشتن بنر‌هایی با مضمون «لبیک یا خامنه‌ای»، «مطیع امر رهبریم»، «ذلت نمی‌پذیریم»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مطیع امر رهبریم» و پوستر‌های منقش به تمثال سپهبد شهیدسردار قاسم سلیمانی وارد مسیر راهپیمایی شدند.

این راهپیمایی در یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد از میدان هفتم تیر به سمت خیابان طالقانی و خیابان جمهوری ادامه دارد.

(۳۳) (۳۴) (۳۵) (۳۶) (۳۷) (۳۸) (۳۹) (۲۶) (۲۷) (۲۸) (۲۹) (۳۰) (۳۱) (۳۲) (۱۹) (۲۰) (۲۱) (۲۲) (۲۳) (۲۴) (۲۵) (۱۳) (۱۴) (۱۵) (۱۶) (۱۷) (۱۸) (۵) (۶) (۷) (۸) (۹) (۱۰) (۱۱) (۶۳) (۶۶) (۵۸) (۱)

 (۶۷) (۶۶) (۶۵) (۶۴) (۶۳) (۶۲) (۶۱) (۵۴) (۵۵) (۵۶) (۵۷) (۵۸) (۵۹) (۶۰) (۵۳) (۵۲) (۵۱) (۵۰) (۴۹) (۴۸) (۴۷) (۴۰) (۴۱) (۴۲) (۴۳) (۴۴) (۴۵) (۴۶)

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵ ب٫ظ

دیدگاه