اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد به پویش کمک مومنانه پیوستند

کمک مومنانه

دنا نما: مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از پیوستن رسانه های این استان به رزمایش کمک مومنانه برای کمک به نیازمندان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، سروان پاسدار فخرالدین رضایی، مسئول سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگاران در یاسوج گفت: پس از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در نیمه شعبان مبنی بر راه اندازی رزمایش بزرگ کمک مومنانه توسط مردم کشورمان برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان، پویش کمک مومنانه در استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد و اصحاب رسانه استان نیر به این رزمایش بزرگ پیوستند.

رضایی افزود: اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای شیوع بیماری کرونا همپا و در کنار کارکنان بهداشت و درمان و دیگر نیروهای جهادی، بسیجی و مردمی استان در امر مقابله با کرونا فعالیت داشته اند و به صورت شبانه روزی با انعکاس اخبار و اطلاعات، زمینه های رشد، آموزش و مطالبه مشکلات را در کهگیلویه و بویراحمد فراهم کردند.

مدیر سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از خبرنگاران فعال استان که تلاش های آن ها در این بحران، سبب افزایش امید، افزایش اطلاعات پزشکی و بهداشتی مردم، تسهیل در ارائه خدمات و کمک به مشارکت عمومی در مقابله با کرونا شده است افزود: پس از راه اندازی پویش کمک مومنانه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز اصحاب رسانه مانند همیشه در خط مقدم این جریان بوده و در این رزمایش مشارکت فعال خواهند داشت.

رضایی گفت: اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد از طریق اطلاع رسانی و بازتاب این پویش در فضای رسانه ای استان سهم مهمی در جمع آوری کمک های نقدی جهت تهیه بسته های حمایتی برای نیازمندان استان به ویژه خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا خواهند داشت.

وی ادامه داد: مردم سخاوتمند استان کهگیلویه و بویراحمد هر اندازه که توانایی مالی دارند می توانند به این رزمایش بزرگ کمک کنند.

رضایی در پایان بیان کرد: شماره کارت ۶۷۵۸-۱۰۰۳-۸۱۷۰-۶۲۷۳ متعلق به قرارگاه کمک مومنانه استان کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت دستگاه های مختلف استان منتظر کمک های مردم نوعدوست استان است. با شناسایی افراد نیازمند در سراسر استان، بسته های حمایتی که با کمک های مردمی تهیه می شود از طرف دستگاه ها، نهادهای حمایتی و پایگاه های بسیج در ماه مبارک رمضان به دست نیازمندان خواهد رسید.

کمک مومنانه

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۴ ق٫ظ

دیدگاه