قاتل نزاع منجر به قتل در شهر پاتاوه خود را به پلیس معرفی نمود/ امنیت کامل در شهر پاتاوه برقرار است

قتل+با+چاقو

دنا نما: رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش مجدانه پلیس، و همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی و متنفذین محلی قاتل نزاع در شهر پاتاوه خود را به پلیس معرفی نمود.

به گزارش دنا نما، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش مجدانه پلیس، و همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی و متنفذین محلی قاتل نزاع در شهر پاتاوه خود را به پلیس معرفی نمود.

سرهنگ “سعید بالش زر ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع نزاع منجر به قتلی که شب گذشته در شهر پاتاوه اتفاق افتاد تلاش برای دستگیری قاتل و عاملان نزاع، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان، پاوا و ماموران انتظامی شهرستان دنا قرار گرفت.

بالش زر در ادامه بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری ماموران پاوا و ماموران انتظامی شهرستان دنا یکی از عاملان نزاع را به همراه یک قبضه اسلحه کلاش و ۳۱۹ فشنگ مربوطه در یک عملیات غافلگیرانه در اطراف شهر پاتاوه شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: با تحقیقات به عمل آمده قاتل شناسایی و با پیگیری مجدانه پلیس، و همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی، متنفذین محلی و اعضای خانواده، قاتل خود را به پلیس معرفی نمود.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و انگیزه خود از قتل را اختلافات قبلی بیان نمود، خاطرنشان کرد: با تدابیر فرمانده انتظامی استان، دستگاه قضائی و همکاری ماموران یگان ویژه و یگان امداد و ماموران انتظامی شهرستان دنا، امنیت کامل در شهر پاتاوه برقرار است و پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع و قانونی به عمل خواهد آورد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در جمعه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰ ب٫ظ

دیدگاه