پذیرایی زائرین بخش پاتاوه در روز اربعین حسینی با ۶۰۰ پرس غذای گرم

IMG-20220915-WA0025

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پاتاوه گفت: در روز اربعین حسینی کمیته امداد با همکاری خیرین از زائرین حرم مطهر امامزاده بی‌بی‌خاتون‌(س) با ۶۰۰ پرس غذای گرم پذیرایی خواهند کرد.

به گزارش دنا نما، جانمحمد آبسالان افزود: در فراخوانی که از طریق دستگاههای فرهنگی پاتاوه انجام شده است؛ در روز اربعین حسینی عزادارن از گلزار مطهر شهدای پاتاوه تا حرم امامزاده بی‌بی‌خاتون در روستای کره را راهپیمایی می‌کنند.

 وی خاطرنشان کرد: با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) پاتاوه و خیرین مقدار ۱۰۰کیلو گوشت گوسفندی و مبلغ ۸۰۰ هزار تومان پول نقد جهت طبخ غذا و توزیع در روز اربعین حسینی تحویل کمیته امداد شده است.

آبسالان گفت: به حول و قوه الهی در این روز کمیته امداد با همکاری مرکز نیکوکاری صاحب‌الزمان(عج) بیش از ۶۰۰ پرس غذای گرم بین زائرین توزیع خواهد شد.

رئیس کمیته امداد بخش پاتاوه ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این مراسم معنوی افزود: از همه خیرین و متمکنین درخواست می‌شود با توجه به در پیش بودن فصل بلزگشایی مدارس در جشن شور عاطفه‌ها به کمک دانش‌آموزان و ایتام بی‌سرپرست جهت خرید لوازم‌تحریر و کیف و کفش همکاری و الطاف خود را کما فی‌سابق به منصه ظهور برسانند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۹:۵۰ ب٫ظ

دیدگاه