خطیب موقت جمعه پاتاوه:

خاندان بی کفایت آل سعود از خادمین حرمین شریفین کناره گیری کنند

آل سعود

نما زعبادی سیاسی وجمعه شهر پاتاوه به امامت حجت الاسلام والمسلمین صادق پیمان مقدم خطیب موقت جمعه ، برگزار شد.
امام جمعه موقت با توصیه خود ون ماز گزاران به رعایت تقوای الهی وپرهیز از محرما ت، درخطبه عبادی نماز به اهمیت دعا از منظر قرآن کریم و روایات اشاره و بیان کرد: درلسان قرآن؛ به دعا وارتباط با خدا، اهمیت فراوانی داده شده وتاکید شده است ؛ که بوسیله دعا از فیوضات الهی بهره مند شوید.

پیمان مقدم به دعای ادعونی استجب لکم در قرآن اشاره کرد و گفت: خداوند متعال می فرماید بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، وعلاوه بر آیات در روایات ما هم به مقوله دعا اهمیت فراوانی داده شده است.

وی افزود: دعا اسلحه مومن، ودفع کننده بلا است و دعا شفای مومن است و برای اینکه دعایمان مستجاب شود باید رزقمان حلال باشد و دعا نیاز واقعی ما باشد و ما اهل عمل باشیم.

حجت الاسلام صادق پیمان مقدم در خطبه سیاسی نماز به مناسبات و وقایع روز از جمله فاجعه منا به سخنان مقام معظم رهبری در این خصوص اشاره واظهار کرد:در این حادثه غمبار معظم له ضمن عرض تسلیت به روح مقدس پیامبر اعظم وامام عصر علیهم السلام وخانواده های داغ دیده ،به نکات مهمی اشاره کردند از جمله اینکه : آل سعود را مسئول این حادثه، دانستند و باید با حق وانصاف با این مسئله برخورد کند.

خطیب موقت جمعه پاتاوه افزود:دولت آل سعود با بی کفایتی وبی لیا قتی وسوء مدیریتی که دارد، باید از خادم بودن حرمین شریفین کناره گیری نمایند و مسئولیت، آن را به افرادی شایسته در جامعه اسلامی و دول اسلامی محول کند.

  

نوشته شده توسط در یکشنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۰۹ ق٫ظ

دیدگاه