بازدید معاون توسعه روستایی ریاست‌جمهوری از نمایشگاه توانمندی‌های زنان کهگیلویه و بویراحمد

فریبا رحمان پور

دنا نما: مدیرکل بانوان امور کهگیلویه و بویراحمد از حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در استان و بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها و دست‌ ساخته‌های زنان این استان در خرداد امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما؛ فریبا رحمان‌پور با اشاره به برنامه‌های دفتر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در امور بانوان استان ارائه آموزش‌های لازم در زمینه‌های مختلف است.

وی از آموزش به عنوان رکن اصلی توسعه در همه حوزه‌ها یاد کرد و گفت: به همین منظور دفتر امور بانوان استانداری برنامه‌های آموزش‌محور را در دستور کار و اولویت برنامه‌های خود قرار می‌دهد.

این مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دفتر امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد آماده شنیدن هرگونه برنامه و راهکار برای تقویت این حوزه است، تصریح کرد: از هرگونه خلاقیت و هنر زنان هم استانی در تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نطر مقام معظم رهبری که منجر به رونق کار و تولید در استان می‌شود استقبال می‌کنیم.

رحمان‌پور در ادامه از سفر معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری به این استان خبر داد و گفت: سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به استان سفر می‌کند.

این مسؤول گفت: رضوی به دعوت استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز ۹ و ۱۰ خرداد وارد استان می‌شود.

وی افزود: برپایی نمایشگاه توانمندی‌ها و دست ساخته‌های زنان استان و برگزاری همایش کارآفرینی و توسعه پایدار و بازدید از روستاهای استان از جمله برنامه‌های سفر رضوی به استان خواهد بود.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۳:۰۹ ب٫ظ

دیدگاه