جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: بیداری اسلامی از برکت خون شهداست

جهانگیر انصاری

دنا نما: جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت که اگر امروز شاهد شعله‌ور شدن نهضت بیداری در جهان هستیم به برکت خون شهدایی است که با لبیک گویی به فرمان‌ امام خمینی (ره) برای دفاع از اسلام جان خود را فدا کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، جهانگیر انصاری عصر یکشنبه در برگزاری یادواره ۲۹ شهید بخش دیشموک اظهار داشت که ملت ایران ملتی با بصیرت است و می‌داند که این عزت، افتخار و استقلال حاکم در کشور همگی به برکت خون شهداست.

وی بیان کرد که اگر امروز ایران اسلامی از امنیت، اقتدار سیاسی، پیشرفت چشمگیر علمی، خودکفایی در بسیاری از بخش‌ها و شاخصه‌های توسعه برخوردار است به برکت خون شهیدانی است که خود را فدای آرمان‌های انقلاب کردند.
انصاری با اشاره به اینکه برخی از کشورها از جمله آل سعود کودکانه علیه ایران خط و نشان می کشند عنوان کرد که اگر این دشمنان توانایی مقابله با نظام اسلامی را داشتند هیچ وقت درنگ نمی‌کردند.
وی افزود: دشمنان نظام اسلامی در جنگ سخت ناموفق بودند و برای شکست از حربه جنگ نرم استفاده خواهند کرد.
انصاری اظهار کرد: رمز و راز موفقیت ملت ایران در ۳۸ سال گذشته اطاعت از فرمان‌های ولایت و رهبری است که همانا راه عزت، اقتدار و افتخار است.
وی گفت: تمام شهدا در وصیت‌نامه خود بیش از هر چیز بر توجه به امام، ولایت، ارزش‌های اسلام و قرآن تأکید داشتند.
یادواره ۲۹ شهید والامقام بخش دیشموک و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام این بخش با حضور جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، خانواده معزز شهدا و جانبازان در حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی (ع) بخش دیشموک برگزار شد.
بخش دیشموک با بیش از ۲۳ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۹ ق٫ظ

دیدگاه