انفجار در کارخانه فولاد بویراحمد ۴ مصدوم برجا گذاشت

دنا نما: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد در پی انفجار یکی از کوره ها خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، “جلال پورانفرد” افزود: ساعت ۱۷ و ۲۷ دقیقه طی تماس با اورژانس این حادثه اطلاع داده شد که ۴ دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند و ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه بر سر مصدومان حضور یافتند.

وی بیان کرد: ۴ نفر مصدوم حادثه که سه نفر با شکستگی دست و پا و یک نفر دیگر از ناحیه چشم مصدوم شده بود به با آمبولانس های اورژانس به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این ۴ نفر بعلت موج انفجار کوره و ترکش مواد مصدوم شدند.

بنا بر این گزارش، ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد به نامهای “علی کریمی”( از ناحیه چشم مصدوم شد)، “سعید صبوری”، “خدامراد فریدونی” و “محمد دستمزد” هم اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحت مداوا هستند.

لازم به ذکر است که کارخانه فولاد بویراحمد اوایل خرداد ماه امسال نیز دچار فوران و پاشش ذوب آهن شد که بر اثر آن ۳ نفر کشته و ۶ نفر نیز مصدوم شدند.

کارخانه فولاد بویراحمد تنها کارخانه فولاد استان کهگیلویه و بویراحمد با تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰ نفر را فراهم کرده است.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.