انفجار در کارخانه فولاد بویراحمد ۴ مصدوم برجا گذاشت

کارخانه فولاد بویراحمد

دنا نما: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد در پی انفجار یکی از کوره ها خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، “جلال پورانفرد” افزود: ساعت ۱۷ و ۲۷ دقیقه طی تماس با اورژانس این حادثه اطلاع داده شد که ۴ دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند و ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه بر سر مصدومان حضور یافتند.

وی بیان کرد: ۴ نفر مصدوم حادثه که سه نفر با شکستگی دست و پا و یک نفر دیگر از ناحیه چشم مصدوم شده بود به با آمبولانس های اورژانس به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این ۴ نفر بعلت موج انفجار کوره و ترکش مواد مصدوم شدند.

بنا بر این گزارش، ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد به نامهای “علی کریمی”( از ناحیه چشم مصدوم شد)، “سعید صبوری”، “خدامراد فریدونی” و “محمد دستمزد” هم اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحت مداوا هستند.

لازم به ذکر است که کارخانه فولاد بویراحمد اوایل خرداد ماه امسال نیز دچار فوران و پاشش ذوب آهن شد که بر اثر آن ۳ نفر کشته و ۶ نفر نیز مصدوم شدند.

کارخانه فولاد بویراحمد تنها کارخانه فولاد استان کهگیلویه و بویراحمد با تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰ نفر را فراهم کرده است.

  

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۸ ب٫ظ

دیدگاه