زیرساخت‌های گردشگری در توریستی‌ترین شهر جنوب کشور وضعیت مطلوبی ندارد

دنا نما: فرماندار شهرستان دنا گفت: زیرساخت‌ها و امکانات گردشگری در توریستی‌ترین شهر جنوب کشور یعنی سی سخت وضعیت مطلوبی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، عباس بهشتی‌رو اظهار داشت: وضعیت موجود زیرساخت‌ها، امکانات و صنعت گردشگری در شهرستان دنا نامناسب و جوابگوی نیاز گردشگران و مسافران نیست که باید مسئولان و متولیان امر در این زمینه چاره اندیشی کنند.

وی خواستار برطرف کردن مشکلات و ارائه یک برنامه جامع و مدون برای خروج از مشکلات کنونی در حوزه گردشگری شد و افزود: آماده هرگونه همکاری در این زمینه با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.

بهشتی‌رو افزود: طرح مطالعاتی جامع سی سخت به عنوان شهر نمونه گردشگری با همت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری بهترین گزینه برای خروج از مشکلات موجود بوده که باید تمام دستگاه‌های متولی از جمله شهرداری سی سخت برای اجرای این طرح همکاری کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان دنا تاکید کرد: تمرکز صنعت گردشگری در شهرستان دنا تنها به کوه گل و چشمه میشی جفای بزرگی در حق طبیعت چشم نواز در سایر مناطق این شهرستان است.

بهشتی‌رو ابراز کرد: منطقه کوه گل هم اکنون تبدیل به غده سرطانی برای مسئولان و شهروندان شده و یکی از بزرگ‌ترین مشکلات فرهنگی و اجتماعی در شهرستان محسوب می‌شود.

وی ادامه داد:  در حالی‌ که جای‌ جای شهرستان دنا سرشار از مناطق بکر، طبیعی و گردشگری فراوان بوده نباید تنها به یک منطقه خاص که تاکنون منفعتی برای شهر و شهروندان نداشته، توجه شود.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.