استاندار کهگیلویه و بویراحمد: به‌خاطر منافع شخصی، گروهی و حزبی قانون را زیر پا نمی‌گذارم

دنا نما: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای من پیشرفت استان و کشور از مطالبه شخص و گروه مهم‌تر است و هیچ جایی به خاطر منافع شخصی، گروهی و حزبی قانون را زیر پا نمی‌گذارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، علی محمد احمدی امشب در نشست هم اندیشی با جمعی از اعضای شورای اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت به مناسبت حادثه زلزله در کرمانشاه، اظهار داشت: برای رسیدن به توسعه باید گام به گام پیش رفت و از حرکات‌های عجولانه خودداری کرد و با سعه صدر، مطالعه و کار کاشناسی گام برداشت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تجربه نشان داده که در جهان سوم مسیر سنگلاخی است و نباید احساس خستگی کرد و برای پیشرفت در این حوزه نیازمند مدیریت و رهبری جمعی هستیم.

وی بیان کرد: دولت در موقعیتی کشور را بدست گرفت که اوضاع در حوزه‌های مختلف به‌ویژه مسائل اقتصادی وضعیتی نابسامان و در ابعاد مختلف دچار بحران و چالش‌های اساسی بود.

احمدی تصریح کرد: ایجاد مدنیت و رعایت حقوق شهروندی از برنامه‌های محوری دکتر روحانی است که ما نیز به اجرای این برنامه‌ها پایبند هستیم و تعامل با سازمان‌های مردم نهاد، ائمه جمعه و تشکل و احزاب نیز در دستور کار ما قرار دارد.

وی تاکید کرد: از ظرفیت نخبگان، صاحب نظران، جوانان، بانوان و بازنشستگان در راستای پیشرفت استان استفاده می‌کنیم.

احمدی با بیان اینکه اگر شعار می‌دهیم کسی که دشمن ما است را می‌پذیریم باید در عمل به این مسئله معتقد باشیم، گفت:  باید یک فضای گفتمانی را ایجاد کنیم که در این فضا همه حق اظهار نظر داشته باشند و مطالبات خود را در چارچوب قانون بیان کنند.

وی با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری باید همراه با درک، تدبیر و عقلانیت باشد و از عصبیت و نا آگاهی به دور باشد، عنوان کرد: شایسته سالاری در چینش مدیریت به معنای به کارگیری نیروهای متخصص، متعهد و توانمند بدون در نظر گرفتن جناح و حزب سیاسی است.

احمدی تصریح کرد: برای من پیشرفت استان و کشور از مطالبه شخص و گروه مهم‌تر است و هیچ جایی به خاطر منافع شخصی، گروهی و حزبی قانون را زیرپای نمی‌گذارم.

وی عنوان کرد: معتقدیم باید زنان را توانمند کنیم ولی توانمندسازی به معنای پست گرفتن نیست و در حال بررسی توانایی زنان در استان هستیم.

احمدی اظهار داشت: قول داده‌ایم در پست‌های مدیریتی از ظرفیت فرزندان استان استفاده کنیم ولی در صورت نگاه گرمسیری یا سردسیری، اصلاح‌طلبی و اصولگرای باید به‌فکر به‌کارگیری نیروهای غیربومی باشیم.

وی  با بیان اینکه جوانان باید گام‌به‌گام وارد عرصه‌های اجرایی شوند، عنوان کرد: ما نیز در ابتدای کار از ظرفیت‌های فکری جوانان در سطوح مدیریتی استان استفاده کردیم.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.