به دستور استاندار کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه یاسوج از دبیری شورای پژوهش استان برکنار شد

هجیر کریمی

دنا نما: استاندار کهگیلویه و بویراحمد : اگر رییس دانشگاه دبیرکل برگزاری برنامه های هفته پژوهش در استان است پس چرا در جلسه حضور ندارد بنابراین از نظر بنده ایشان دیگر دبیرکل نیستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، پس از معرفی اعضای شورای سیاست گذاری پژوهش و فناوری استان توسط هجیر کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج  و غیبت رئیس این دانشگاه در جلسه این موضوع با واکنش استاندار مواجهه شد که چرا رییس دانشگاه در این جلسه حضور ندارد؟.

علی محمد احمدی بیان اینکه اگر رئیس دانشگاه یاسوج به عنوان دبیرکل پژوهش و فناوری هستند چرا حضور ندارد؟ گفت: از نظر بنده آقای رحیمی دیگر دبیرکل نیستند.

معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: برخی دستگاه ها انگیزه ای برای حضور در نمایشگاه هفته پژوهش ندارند که این اظهارات نیز با واکنش استاندار مواجهه شد.

استاندار با کنایه در جواب هجیر کریمی گفت: رییس دانشگاه خودشان انگیزه حضور در جلسه دارند! و وقتی رییس دانشگاه یاسوج در جلسه حضور ندارد ما چه توقعی از سایر دستگاه ها داریم.

احمدی گفت: جلسه ای که استاندار هست رییس دستگاه باید حضور داشته باشد نه معاون، من اجازه حضور معاون دستگاه را نمی دهم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج اظهار داشت: چیزی که شما گفتید برنامه نیست، کار باید روال داشته باشد اگر برنامه دارید توضیح دهید، گفتید برای برپایی نمایشگاه پول نداریم بقیه برنامه های شما چیست؟.

کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج که در ادامه اظهاراتش به مبالغ اجرای برخی برنامه ها در جلسه اشاره می کرد بار دیگر با واکنش استاندار مواجهه شد.

استاندار در پاسخ به این اظهارات معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج تصریح کرد: آیا این برنامه است؟ من در اسلاید شما هیچ برنامه ای نمی بینیم.

احمدی ادامه داد: هر مناسبتی که وجود دارد برای آن هفته برنامه مشخص می شود اگر می خواهید تا بگویم از بسیج بیایند و توضیح دهند که باید چگونه اجرا شود.

وی  ابراز داشت: نامگذاری هفته پژوهش یعنی باید هفت روز برنامه مدون اجرا شود نه اینکه چهار روز تعطیل باشد. برنامه همین چند روز چیست؟ نباید به جای برنامه اسلاید وظایف را نشان دهید.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۴ ب٫ظ

دیدگاه