هفته طلایی داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از اهواز تا مشهد و دیار نصف جهان

هفته طلایی داوران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از اهواز تا مشهد و دیار نصف جهان
دنا نما: فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور نمایندگان ویژه‌ای خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، در هفته پنجم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور داوران کهگیلویه و بویراحمدی در دیدارهای حساس حضور خواهند داشت.

به گزارش دنا نما خداداد افشاران ناظر داوری فوتبال کشور در لیگ برتر و داور پیشکسوت بین‌المللی فوتبال ایران بر کار داوری تیم‌های فوتبال پدیده مشهد و پیکان تهران نظارت خواهد کرد.

این دیدار را حسن اکرمی از گلستان به همراه محمدرضا ابالفضلی از تهران و ایوب غلامزاده از آذربایجان شرقی قضاوت خواهند کرد.

در یکی از دیدارهای حساس این هفته فوتبال کشور و در لیگ برتر روح‌الله شریفی داور جوان و خوش آتیه فوتبال کشور دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال خورستان را در اهواز به عنوان داور وسط قضاوت خواهد کرد.

کمک‌های روح‌الله شریفی در این دیدار تورج عیوض‌ محمدی از زنجان و حمید سبحانی از اصفهان خواهند بود که محمدعلی فروغی داور پیشکسوت فوتبال کشور بر کار داوری این دیدار نظارت خواهد کرد.

روح‌الله شریفی

اما در این هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور دیگر داور کهگیلویه و بویراحمدی به عنوان کمک داور بازی تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز را به داوری زرگر و کمک سخندان قضاوت خواهد کرد.

این بازی روز جمعه دوم شهریورماه جاری در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود علیرضا کهوری از کرمان ناظر این دیدار خواهد بود.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹ ب٫ظ

دیدگاه