قیمت زولبیا و بامیه در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

زولبیا و بامیه

دنا نما: رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت زولبیا و بامیه اعلام شده و قنادی‌ ها موظف به نصب نرخ تعیین شده در واحد کسبی خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، داریوش دیودیده عصر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک با کارتن در سطح شهرستان بویراحمد با قیمت هر کیلو ۱۶ هزار تومان اعلام شده است.

وی با بیان اینکه این مصوبه تنها در شهرستان بویراحمد لازم الاجرا است، عنوان کرد: قیمت زولبیا و بامیه در سایر شهرستان‌ها بر اساس نشست کمیسیون تنظیم بازار همان شهرستان تعیین می‌شود.

دیویده با اشاره به اینکه این مصوبه برای تمام فروشندگان شیرینی و قنادان اجرایی می‌شود، ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را با سامانه ستاد خبری ۱۲۴ گزارش کنند.

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همه ساله با فرا رسیدن ماه رمضان تقاضا برای خرید شیرینی زولبیا و بامیه در این استان افزایش می‌یابد.

دیویده تصریح کرد: برای کنترل قیمت و مقابله با گرانفروشی، قیمت زولبیا و بامیه توسط اتحادیه قنادان درجه‌بندی شده و در اختیار  قنادان  قرار گرفته که موظف به نصب آن در واحد کسبی هستند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در چهارشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴ ق٫ظ

دیدگاه