منابع آزمون انتخاب مدیران مدارس در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

آزمون

دنا نما: معاون آموزش متوسطه دوم اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: منابع آزمون انتخاب مدیران مدارس در این استان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، ایوب رضایی اظهار داشت: منابع این آزمون شامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و مبانی نظری آن، قانون رسیدگی به تخلفات اداری، فصل های ۲ و پنج تعالی مدیریت، سند برنامه درس ملی، دستورالعمل مالی مدارس، دستورالعمل تعالی مدیریت مدارس و آیین نامه اجرایی مدارس است.
وی افزود: این منابع از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و به استان ها اعلام شده است.
معاون آموزش متوسطه دوم اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدیران مدارس شهرستان های این استان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ و برای نخستین بار از طریق آزمون انتخاب می شوند.
رضایی عنوان کرد: این تصمیم از سوی وزارت آموزش و پرورش و در راستای اجرای برنامه های سند تحول بنیادین و ارتقای کیفیت انتخاب مدیران مدارس گرفته شده است.
وی ابراز داشت: افرادی که می خواهند از سال تحصیلی آینده مدیر مدارس شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد شوند باید در این آزمون شرکت کنند.
رضایی گفت: نام نویسی از داوطلبان شرکت در آزمون انتخاب مدیران مدارس شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش انجام می شود.
وی اظهار داشت: این آزمون جمعه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸ در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
رضایی افزود: شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب ۶۰ درصد نمره به مصاحبه فراخوانده شده و پس از موفقیت در مصاحبه به عنوان مدیر مدرسه شهرستان انتخاب خواهند شد.

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۰ ب٫ظ

دیدگاه