سرپرستانی که مدیر نمی‌شوند! /حکم مدیریتم صادر نشد، استعفا دادم!

دنا نما: پس از ماجرای استعفای سرپرست فرمانداری کهگیلویه، سرپرست بخشداری پاتاوه هم اعلام استعفا کرده است و این بار هم دلیل، همان موضوع عدم صدور حکم مدیریت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، در برخی مناطق کهگیلویه و بویراحمد اما هنوز احتمال تغییراتی در حوزه مسئولیت‌های سیاسی وجود دارد. شاهد این مدعا عدم صدور حکم مدیریت برخی سرپرستان مناصب سیاسی است. چیزی که باعث بی انگیزگی برخی مدیران شده است و گاه و بیگاه اعلام استعفا می کنند و در لابه لای دلایل آن ها هم صحبت از صادر نشدن حکم مدیریت و بی انگیزگی آن ها برای ادامه کار، به میان می آید.

چند ماه پیش فرماندار کهگیلویه که هنوز به عنوان سرپرست مشغول فعالیت است، اعلام کرد مه استعفا داده است و البته مهمترین دلیل هم همین عدم صدور حکم سرپرستس بود. هرچند، نیکبخت به فعالیت خود در فرمانداری کهگیلویه ادامه داد اما احتمالا و در صورت عدم صدور حکم مدیریت وی، دوباره شاهد استعفای وی خواهیم بود.

حال پس از ماجرای استعفای سرپرست فرمانداری کهگیلویه، سرپرست بخشداری پاتاوه هم اعلام استعفا کرده است و این بار هم دلیل، همان موضوع عدم صدور حکم مدیریت است.

سرپرست مستعفی بخشداری پاتاوه در شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حکم سرپرستی بخشداری پاتاوه در روز بیست هشتم اردیبهشت ماه امسال برای اینجانب صادر و البته در آن همان زمان قول صدور حکم بخشداری در کمتر از ۲ هفته به من نیز داده شد.

باقر قائمی با بیان اینکه از آن زمان تاکنون حدود ۴۰ روز می گذرد و اتفاق خاصی برای صدور این حکم نیفتاده است، اظهارداشت: مسئولی که حکم مدیریت نداشته باشد نمی‌تواند پاسخگوی سئوالات مردم و مراجعان باشد. در مدت مسئولیتم تلاش کردم خادم خوبی برای مردم زادگاهم باشم اما بپذیریم که در چنین شرایطی نمی توان وظایف خود را به خوبی انجام داد.

وی افزود: با حکم سرپرستی نمی توانستم آنطور که باید و شاید به این توقعات پاسخ دهم و الان هم اگر حکم اینجانب صادر شود یا نشود باز طرفدار دولتم و تفکرات سیاسی من همان تفکرات گذشته خواهد بود.

سرپرست مستعفی بخشداری پاتاوه گفت: استعفای خود را تقدیم استاندار، سرپرستی فرمانداری شهرستان و حوزه معاونت سیاسی کرده ام و فردا شنبه پانزدهم تیرماه نیز درمحل کار خود حاضر نمی شوم.

قائمی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود بنا به مسائل حاشیه‌ای انتخابات از این مسئولیت استعفا داده‌اید، آیا چنین موضوعی صحت دارد؟ هم یادآورشد: خیر، چنین چیزی درست نیست.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.