مسئول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان:

رواج کامنت‌های توهین‌آمیز نسبت به ائمه جمعه و عدم پاسخگویی مسئولان

panahi

دنا نما:مسئول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد از رواج کامنت‌های توهین‌آمیز نسبت به ائمه جمعه و عدم پاسخگویی مسئولان در این استان انتقاد کرد.

حجت‌الاسلام صفدر پناهی در نشست ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه و بویراحمد با اعتراض نسبت به برخی از مطالبی که در نشریات و رسانه‌های این استان منتشر می‌شود، اظهار کرد: وقتی که به دستگاه‌های متولی همانند ارشاد اسلامی مراجعه می‌کنیم می‌گویند این سایت‌ها یا نشریه‌ها غیر‌قانونی‌اند و با همین توجیه پی‌گیری نمی‌کنند.

مسئول نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان افزود: این چه وضعیتی است که در سایت‌ها و رسانه‌ها هر چه خواستند می‌نویسند و وقتی از ارشاد پی‌گیر مطالب می‌شویم به غیر‌قانونی بودن سایت‌ها اشاره می‌کنند.

وی گفت: نمی‌گوییم در کامنت‌ها کسی انتقاد نکند بلکه انتظار داریم که به دیگران فحش و ناسزا نگویند.

این مسئول در ادامه با انتقاد دوباره از جشنواره مشک و ملار تصریح کرد: در این جشنواره منکری رخ داد و همه دیدند که چگونه با آن وضعیت بد برخی زنان و دختران حاضر شدند اما وقتی یک امام جمعه چنین کاری را نقد می‌کند برخی گستاخانه آن‌ها را مورد هجمه قرار می‌دهند.

وی گفت: فکر نمی‌کنم به غیر استان ما در جای دیگری چنین حرکاتی دیده شود که ائمه جمعه مورد هجمه توسط افراد قرار گیرند.

پناهی با انتقاد از مطلبی که در یکی از نشریات چاپ شده بود خواستار پی‌گیری موضوع از طریق مراجع شد و گفت: باید جلوی این گونه اقدامات گرفته شود.

وی به افتتاحیه برنامه‌ها و استفاده از ساز و دهل در این برنامه‌ها در استان اشاره کرد و گفت: این کارها مربوط به دوره طاغوت بود و اکنون در دوره جمهوری اسلامی رواج دوباره ساز و دهل معنا و مفهومی ندارد که کارهای خلاف شرع دوباره از سر گرفته شوند.

 

  

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۴ ق٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    ایمه محترم جمعه، چشم بصیرت وبینای مردم هستند،وعدم وابستگی آنان به گروه ها وجناح ها نشان از مستقل بودن وتوانایی وظرفیت بالای آنان دارد، وظیفه آحاد جامعه هست که به پدران معنوی خودبه دیدی مثبت ومحبت آمیز واسلامی نگاه کنند،وآنان را مورد احترام وتکریم قرار دهند.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه