بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۲ بهمن

بیانیه شورا

دنا نما: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۲ بهمن بیانه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

«بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن «یوم الله ۱۲ بهمن» سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی»

یوم الله ۱۲ بهمن، روز طلوع صبحی روشن با شمیم رهایی و آزادگی برای مردمی رنج دیده و خسته از استبداد طاغوت است؛ روزی که به مدد الهی و ورود شیرمردی خدایی، پرده‌های تاریک ظلم و ستم شکافت و فجر انقلاب اسلامی آغاز گشت. روزی که نور اسلام بر جان‌های به خواب رفته تابید و مشت های گره کرده بر سر طاغوتیان فرود آمد و لرزه بر ستون کاخ‌های فرعون زمان افکند. یوم الله ۱۲ بهمن، خونی تازه در رگهای خشکیده جهان اسلام جاری ساخت و روح امید در کالبد آزادی خواهان جهان دمید و نویدبخش پگاه پیروزی حق بر باطل در سراسر گیتی شد.

دهه فجر سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت گرانبهایی است تا با یادآوری رشادت‌ها و سلحشوری‌های ملت تاریخ ساز ایران اسلامی، خاطرۀ مبارزات آزادی خواهانه‌شان در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی را زنده کنیم. خاطرۀ مردمی که باجانفشانی و از خودگذشتگی، فریاد «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» سردادند و صدای ظلم ستیز خویش را به گوش جهانیان رساندند و با گذر از سختی‌ها و دشواری‌های فراوان، با پیروی از فرامین معمار کبیر انقلاب اسلامی اقتدار خویش را به نمایش گذاشتند. امروز مردم انقلابی ایران اسلامی پس از گذشت سی و هفت سال از بازگشت حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، با تأسی از ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)، حدیث ماندگاری سروده‌اند و خواب را از چشمان مستکبران عالم ربوده اند. مردم شهیدپرور و ولایتمدار در آستانه دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز همچون گذشته با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در برابر نفوذ، ناملایمات و فشارهای استکبار جهانی خواهند ایستاد و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نخواهند ورزید و با بصیرت، تفکری روشن و اراده‌ای پولادین به میثاق خود با آرمان‌های والای نظام اسلامی پایبند و استوار خواهند ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۱۲ بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یاد و خاطرۀ شهیدان والامقام استان را که نشان از ایثار کهگیلویه و بویراحمدیان غیور و ولایتمدار در راه نیل به آرمانهای انقلاب اسلامی دارد گرامی داشته و ازآنان دعوت می‌نماید تا با حضور خود در برنامه‌های متنوع و متعدد ستاد دهۀ فجر انقلاب اسلامی استان، برگ زرین دیگری از حماسه حضور خود بر صحیفه انقلاب اسلامی بیفزایند.

قابل ذکر است فردا در سراسر نقاط استان مراسم حضور در گلزار های مطهر شهیدان و تجدید پیمان با آرمانهای بلند آنان( ساعت ۸ صبح) ، رژه موتوری و خودرویی(ساعت ۳۳/۹) و مراسم زنگ انقلاب(ساعت ۳۳/۹) برگزار خواهد شد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در دوشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۹ ق٫ظ

دیدگاه