استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

اعتبارات به صورت عادلانه در سطح کهگیلویه و بویراحمد توزیع می‌شود

دکترسیدموسی خادمی

دنا نما: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان استان به جد پیگیر منابع استان در کشور هستند و منابع که وارد استان شود به صورت عادلانه بین تمام شهرستان‌ها و بخش‌ها توزیع می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، سید موسی خادمی در دیدار با اعضای شورای اداری شهرستان دنا و جمعی از مردم بخش پاتاوه با اشاره به حوادث و رخدادهای سیاسی سال ۹۴ گفت: سال گذشته سال ویژه‌ای برای جمهوری اسلامی ایران بود، اتفاقات خوبی در سطح کشور انجام شد و برخی حوادث هم آن طور که انتظار می‌رفت صورت نگرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به نتیجه رسیدن برجام، لغو تحریم‌ها و برگزاری انتخابات سالم و باشکوه از جمله حوادث مهم سال گذشته است که برگزاری انتخابات باشکوه هفتم اسفند موجب افزایش سرمایه اجتماعی یعنی مردم در این عرصه مهم شد.

وی با بیان اینکه دولت به لحاظ منابع مالی با مشکلاتی مواجه است، افزود: امیدواریم با به ثمر رسیدن برجام شاهد رفع مشکلات و منابع مالی دولت باشیم.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: دولت از همان روزهای آغازین کاری به دنبال اجرایی و عملی کردن فرمان مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال است و در استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بخشی از کشور باید به دنبال اجرایی کردن شعار سال باشیم.

خادمی عنوان کرد: دولت منابع مالی که بتواند کارهای بزرگ عمرانی انجام دهد را در اختیار ندارد لذا مشارکت خود مردم در مدیریت اقتصادی می‌تواند زمینه‌ساز تحقق شعار سال باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مسئولان استان به جد پیگیر منابع استان در کشور هستند و منابع که وارد استان شود به صورت عادلانه بین تمام شهرستان‌ها و بخش‌ها توزیع می‌شود.

وی با اشاره به قابلیت‌های فراوان شهرستان دنا گفت: امیدواریم با حل شدن مشکلات اقتصادی زمینه اجرایی کردن طرح‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال جوانان فراهم شود

  

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۷ ق٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    جناب مدیر سایت چرا نظرات را منتشر نمیکنیید این تفکر به دوراز از شان رسانه ای است

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه