تجمع دانشجویان و طلاب کهگیلویه و بویراحمدی درحمایت از مردم مسلمان میانمار

تجمع میانمار یاسوج
دنا نما: بیش از ۳۰۰ دانشجو و طلبه کهگیلویه وبویراحمدی در دفاع و حمایت از مردم مسلمان میانمار در یاسوج تجمع کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، مسئول حوزه علمیه امام مهدی منتظر و سفیران هدایت یاسوج گفت: در این تجمع دانشجویان و طلاب خواهر و برادر برای اعلام انزجار از کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار گرد هم آمدند تا فریاد ظلم ستیزی خود و محکومیت خشونت های دولت میانمار در کشتار مردم بی گناه مسلمان میانمار را به گوش آزادیخواهان جهان و وجدانهای خفته مجامع بین الملل برسانند.
حجت الاسلام خلیل نظری افزود : شرکت کنندگان در این تجمع ، دولت میانمار و مجامع بین المللی را آدم کش های مدافع حقوق حیوانات دانستند و شعار هیهات من الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، سر دادند.
وی گفت: شرکت کنندگان در بیانیه پایانی این تجمع از دولتهای اسلامی خواستند برای حل این بحران و فاجعه انسانی و توقف این نسل کشی اقدامات لازم را فوری انجام دهند.
آنان از رئیس جمهور ، وزیر امور خارجه و مجلس شورای اسلامی خواستند با استفاده از همه ظرفیتها، در دفاع از مسلمانان میانمار اقدام کنند.
همچنین شرکت کنندگان در این تجمع از دبیر کل سازمان ملل خواستند هر چه سریع تر به وظایف ذاتی خود عمل کند و شجاعانه در مقابل ارتش میانمار بایستد و به فاجعه کشتار مسلمانان میانمار خاتمه دهد.
تجمع کنندگان در پایان از صلیب سرخ و هلال احمر نیز خواستند که به داد آسیب دیدگان و آوارگان میانمار برسند. 
تجمع میانمار یاسوج (۱) تجمع میانمار یاسوج (۲) تجمع میانمار یاسوج (۳) تجمع میانمار یاسوج (۴) تجمع میانمار یاسوج (۵) تجمع میانمار یاسوج
  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹ ب٫ظ

دیدگاه