جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها قدرت نظام اسلامی را به رخ دشمن بکشند/خبرنگاران پاسداران نظام در عرصه جنگ نرم با دشمن هستند

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد
دنا نما: جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌ها قدرت نظام اسلامی را به رخ دشمن بکشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، سرهنگ جهانگیر انصاری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: رسانه‌ها  نقش مهمی در کمک به مسوولان و مردم و نظام دارند.

وی از رسانه‌ها به عنوان دیده‌بان یاد کرد و گفت: شما اگر اشتباه کنید و کد اشتباه بدهید احتمال انحراف در مسیر و وقت کشی وجود دارد.

این فرمانده نظامی با بیان این که رسانه‌ها نقش مهمی در مقابله با دشمن دارند افزود: شما باید ظرفیت‌های نظام را به خوبی تبیین کرده و همه اقدامات نظام را برای مردم توضیح دهید.

وی از تبیین فرهنگ جهاد و شهادت به عنوان یکی دیگر از وظایف رسانه‌ها یاد کرد و گفت: تقارن عجیبی بین هفته دفاع مقدس و ایام محرم است که رسانه‌ها می‌توانند هنرمندانه این دو رویداد مهم را به هم پیوند زنند.

جانشین سپاه فتح استان افزود: همه ما اکنون پاسدار هستیم و رسانه‌ها هم در فضای مجازی و رسانه‌ای پاسدار حقیقی نظام اسلامی هستند که باید به وظیفه خود برای سربلندی کشور و انقلاب و نظام تلاش کنند.

این فرمانده نظامی در بخش دیگری از سخنان خود به پخش مستقیم سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت: اگر این سخنان را شنیده باشید پی خواهید برد که عمق دشمنی‌ها چه اندازه است.

وی به شهدای ترور اشاره و تصریح کرد: در حالی ترامپ و سایرین این گونه علیه ایران حرف می‌زنند و ما را حامی تروریست می‌دانند که این کشور ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم کرده است.

انصاری در ادامه افزود: امام حسین (ع) در ۱۴۰۰ سال پیش ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر داد و انقلاب از آن حضرت الگو گرفته است و به همین خاطر دشمنان به دنبال توطیه علیه نظام هستند.

وی با بیان این که برای نابودی نظام اسلامی صف کشیده‌اند به این خاطر علیه جمهوری اسلامی موضع‌گیری می‌کنند که این نظام علیه فجایع آن‌ها مقابله می‌کند.

این مسؤول به شهید حججی اشاره کرد و گفت آن‌ها با ما مشکل دارند و مشکل اصلی آن‌ها اصل نظام اسلامی است چرا که می‌دانند این نظام فریاد بیداری سر داده است.

انصاری در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که باید رسانه‌ها به وظیفه خود برای تبیین این گونه رفتارها اقدام کنند رسانه‌ها باید قدرت و اقتدار نظام اسلامی را انعکاس دهند.

  

نوشته شده توسط مدیریت در چهارشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۴ ب٫ظ

دیدگاه