ایجاد ۸۴ فرصت شغلی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

ایجاد ۸۴ فرصت شغلی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
دنا نما: مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۴ طرح اشتغال‌زایی مددجویی بااعتبار یک میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان در دهه فجر سال جاری برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، فرید محبی با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: ۸۴ طرح اشتغال‌زایی مددجویی با اعتبار یک میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان در دهه فجر سال جاری برای مددجویان اجرا شد.

محبی با یادآوری اینکه امسال دو هزار و ۸۵۵ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد اظهار کرد: این طرح‌ها بیشتر در بخش‌های کشاورزی، دامپروری، صنعتی و خدماتی بوده و ۴۶ میلیارد و ۱۷۳ میلیون تومان در این زمینه هزینه شد.

وی به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به‌عنوان یکی دیگر از برنامه‌های توانمندی کمیته امداد برای مددجویان اشاره کرد و گفت: سه هزار و ۶۵۴ نفر از مددجویان امسال در دوره‌های آموزش اشتغال ازجمله مهارت‌آموزی، پایدارسازی و توسعه، کارآفرینی و حرفه‌آموزی شرکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعتبار هزینه شده در زمینه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را ۳۵۳ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: ایجاد اشتغال پایدار یکی از اهداف اساسی کمیته امداد است که برگزاری دوره‌های آموزشی و نظارت بر حسن اجرای طرح‌های اشتغال در این زمینه کارساز است.

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۶ ب٫ظ

دیدگاه