رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

دعوت ۳ بازیکن کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم‌های ملی پایه+اسامی

دعوت ۳ بازیکن کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم‌های ملی پایه
دنا نما: رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از دعوت ۳ بازیکن کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم‌های ملی پایه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، امیدعلی حسینی با اشاره به موفقیت‌های فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در رده‌های پایه اظهار کرد: همه توان خود را برای اعتلای فوتبال استان در رده‌های پایه به کار گرفته‌ایم.

این مسؤول گفت: بر همین اساس دعوت سه فوتبالیست ارزنده استان به اردوی تیم ملی زیر دوازده و سیزده سال را داشتیم.

رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: آقایان مهدی موسوی، محمدهادی باغبان و سعید محمدی رده سنی زیر سیزده سال و مهدی موسوی زیر دوازده سال به تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی گفت: مهدی موسوی به علت توانایی بالا به هر دو رده سنی دعوت شده است. در ضمن اردوی بازیکنان فوق در ابتدای سال ۹۷ در محل کمپ تیم‌های ملی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ اسامی بازیکنان منتخب در فستیوال زیر ۱۲ سال مشهد و فستیوال زیر ۱۳ سال رامسر به شرح  زیر است:

زیر ۱۲ سال

استان آذربایجان غربی: امیرحسین حیدری
استان آذربایجان شرقی: علیرضا باستانی
استان البرز: پارسا احمدوند،سعید برنجی، ایلیا کریمی، امیر علی یعقوبی
استان ایلام: محمد مهدی محمدی، پرهام پیرحیاتی، امیر رضا کرمی، محمدرضا رحیمی، رضا نوروزی، بهنام سموری زاده، رضا رضایی
استان اصفهان: آرمین جمشیدیان، محمد مهدی البندی، ابوالفضل نصیریان، محمد آوری، کسری طاهریان، علی عبدی، علی جمشیدی
استان اردبیل: احسان چشمی
استان بوشهر: ماهان اکبری، مهدی پوریایی، حسین ایزدپناه
استان تهران: پرهام رضایی، ایلیا اکبری
استان چهار محال و بختیاری: نوید رضا قیصری، عباس قادری
استان خراسان رضوی: علی برک شاهی
استان خراسان شمالی: احسان عابدی
استان خراسان جنوبی: جواد اکبری
استان خوزستان: ابوالفضل محمودی، محمد امین حمیدی، عرفان درویش عالی
استان زنجان: حمید باهنر
استان سیستان و بلوچستان: حسین بندانی، عباس صمیمی
استان سمنان: سید رضا عرب
استان فارس: دانیال شریفی، حمیدرضا فرزانیان، سعید محمد نار رفیعی، سید مهدی امانی، محمد جواد سجادیان، رضا میر احمدی، علیرضا شریفی
استان قم: پویا هاشمی
استان قزوین: امیر علی کشتکار، مانی غلامی
استان کرمان: امیر فاضل امیری، آروین یعقوبی، محمد امین شکوه، محمد امین جعفری
استان کهگیلویه و بویراحمد: مهدی موسوی
استان کردستان: رامان اسماعیلی، نیما زارعی
کیش: سینا مظفری
استان گیلان: امیر جواد زلفعلی زاده، مهدی رفعتی
استان گلستان: محمد جواد نوروزی، پویا شهر آبادی، محمد پوریا شاگردی، یاسین رحمانی، امجد کوچکی
استان مازندران: امیر رضا رامشگر، مهدی زمانی، علی اکبر فهیمی
استان هرمزگان: دانیال اسحاقی، علیرضا پور درویش
استان یزد: میر محمد یاسین، محمد متین میرزاده، امیر محمد رزاقی پناه

زیر ۱۳ سال

استان مازندران: امیر حسین بااوج، علیرضا غلامی
استان البرز: سبحان سنگ سفیدی
استان تهران: محمد حسین زارعی، علیرضا الماسی، نوید افشانی
استان بوشهر: علی الماس زاده، علیرضا دشتبان
استان فارس: سینا معظمی، امیر حسین فرقانی
استان کهگیلویه و بویراحمد: محمد هادی باغبان، مهعدی موسوی، سعید محمدی
استان همدان: نیما احمدی، محمد امین مولوی
استان اصفهان: هادی غیبی، صدرا ساتری، ابوالفضل جامعی
استان لرستان: حمید رضا ضرونی
استان کردستان: پارسا فرجی
استان بوشهر: حسین دهقانی
استان قزوین: محمد امین عسگری، امیر رضا آچاک
استان آذربایجان شرقی: رضا میرزاییان
استان گیلان: محمد حسین قلی پور، یاشار آقایی پور، علیرضا حسن علیپور
استان خوزستان: رضا شهریاری، حامد شعبان زاده، حسین کاظمی نیا
استان هرمزگان: محمد حسین زارع
استان خراسان رضوی: مهیار عباس نژاد
استان گلستان: افشین صادق نژاد
ذخیره های زیر ۱۳ سال
محمد حسین تاروردی از اردبیل
امیر علی نصیر زاده از استان گیلان
فاضل حکمت از استان مرکزی
مجتبی کمالی راد از استان قم

  

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵ ب٫ظ

دیدگاه