روز پر کار اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد/امداد رسانی بالگرد هوایی گچساران و یاسوج+تصاویر

روز پر کار اورژانس ۱۱۵ استانامداد رسانی بالگرد هوایی گچساران و یاسوج+تصاویر (۱)

دنا نما: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از ماموریت های انجام شده در روز گذشته توسط پرسنل اورژانس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان، جلال پوران فرد گفت: ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه روز گذشته مردی ۱۹ ساله ساکن نورآباد ممسنی بر اثر واژگونی موتور سیکلت دچار مصدومیت شدید شده بود که توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ به گچساران به بیمارستان نورآباد انتقال داده شد.

وی بیان کرد: ساعت ۱۴ و ۱۶ دقیقه نیز واژگونی یک خودروی پژو در سپیدار روستای امامزاده محمد سید‌عیسی گزارش شد که پرسنل اورژانس در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.

پوران فرد عنوان کرد: در اثر این واژگونی یک نفر دچار مصدومیت شده بود که در مرحله اول توسط اورژانس سپیدار خدمات رسانی شد و سپس توسط اورژانس هوایی یاسوج به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد.

رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان ادامه داد: ساعت ۲۲ شب گذشته نیز در اثر واژگونی یک خودروی پراید در محور تنگ تامرادی سپیدار ۴ نفر دچار مصدومیت شدند که توسط کد سپیدار و دشت روم به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.

وی بیان کرد: در هر دو حادثه پرسنل اورژانس ۱۱۵ در سریع ترین زمان خود را به محل حادثه رساندند و عملیات امداد رسانی را انجام دادند.

روز پر کار اورژانس ۱۱۵ استانامداد رسانی بالگرد هوایی گچساران و یاسوج+تصاویر (۲) روز پر کار اورژانس ۱۱۵ استانامداد رسانی بالگرد هوایی گچساران و یاسوج+تصاویر (۱) روز پر کار اورژانس ۱۱۵ استانامداد رسانی بالگرد هوایی گچساران و یاسوج+تصاویر (۳)

 

  

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲ ب٫ظ

دیدگاه