انتصاب جدید در شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد

انتصاب

دنا نما: طی حکمی مدیر جدید برق ناحیه بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، ” نادر جانی پور ” در آئین معارفه مدیر برق ناحیه بویراحمد با برشمردن وظایف یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی ایران، خدمت به مردم در این نظام را مقدس برشمرد.

وی گفت: مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی اخلاق مداری و خدمت بی منت به مردم را سرلوحه امورات و وظایف خود قرارداده و از پاسخگویی شفاف و صادقانه به مردم دریغ نورزند.

این مسئول شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات چند ساله اخیر در برق ناحیه بویراحمد، اظهارداشت: کاهش نرخ تلفات انرژی و تامین برق پایدار با اجرای پروژه های فنی مهندسی می بایست بنحو شایسته ای اجرایی شود.

جانی پور افزود: شهرستان بویراحمد بیشترین تعداد مشترک برق در این استان را بخود اختصاص داده و باتوجه به مهاجرت‌پذیری شهر یاسوج که در این شهرستان واقع شده، نوع خدماتی که ارائه می شود بایستی در کوتاهترین زمان ممکن و به بهترین وجه انجام گیرد.

وی بااشاره به نرخ تلفات انرژی در استان کهگیلویه و بویراحمد، تلاش برای کاهش این نرخ در شهرستان بویراحمد را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: باید تمامی تلاش‌ها برای تک رقمی نمودن این نرخ دوچندان شود.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درصد وصولی مطالبات در شهرستان بویراحمد هم بایستی نسبت به گذشته روند سریعتری بخود بگیرد تا بتوانیم شاهد اجرای پروژه‌های فنی مهندسی بیشتری در حوزه برق باشیم.

جانی پور به سیاست های سازمانی در شرکت توزیع نیروی برق هم اشاره و تصریح کرد: براساس این سیاست ها ما می باید به نحو قابل قبولی در فصول مختلف سال شاهد پیشرفت هایی باشیم.

وی به شعار سال ” رونق تولید ” هم پرداخت و اظهارداشت: بیشترین واحدهای صنعتی پرمصرف فعال در شهرستان بویراحمد واقع شده و ما از هم اکنون باید بفکر تامین برق پایدار برای واحدهای پرمصرف صنعتی در این شهرستان هم باشیم.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در چهارساله پروژه های برقی متعددی به بهره برداری رسیده که بسترساز رضایتمندی مشترکین از این شرکت شده است و البته در سالجاری باید این رضایتمندی ها نیز دوچندان شود.

جانی پور تاکید کرد که مدیران باید خود را ” نوکر ” بی چون و چرای مردم دانسته و از خدمتگزاری صادقانه به آنان از خود کوتاهی نشان ندهند.

بر پایه این گزارش، در پایان این آئین از خدمات ”اسماعیل یوسفی ” مدیر سابق برق ناحیه بویراحمد که به درجه بازنشستگی نائل آمده بود تقدیر و ”سیدیوسف آبسالان” بعنوان مدیر جدید برق این ناحیه منصوب شد.

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷ ب٫ظ

دیدگاه