اولتیماتوم امام جمعه پاتاوه به مدیر کل ورزش و جوانان استان

حجت الاسلام نورالله افشار
دنا نما: امام جمعه پاتاوه خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسؤول اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا گفت: امسال سال اقدام و عمل است، نه سال وعده؛ چرا به این شهر محروم و جوانان مستعد خدمتی نمی‌کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، حجت‌الاسلام سید نورالله افشار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پاتاوه با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: خدمت به نسل جوان وظیفه همه مسؤولان در نظام جمهوری اسلامی است.

 امام جمعه پاتاوه در ادامه با انتقاد از بی‌توجهی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به ورزش پاتاوه گفت: چرا اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان به ورزش پاتاوه خدمت نمی‌کنند.

 رئیس شورای فرهنگ عمومی پاتاوه با اشاره به اینکه مدت چهار سال است کلنگ احداث استخر شنای پاتاوه به زمین زده شده اما تا کنون پیشرفت زیادی نداشته، اطهار کرد: جوانان این شهر و منطقه پاتاوه برای شنا به شهرهای مجاور سی‌سخت و یاسوج مراجعه می‌کنند.

 وی گفت: زمین چمن فوتبال منطقه ۳۳ هزار نفری پاتاوه نیز برای ورزش جوانان نیز وضعیت مناسبی ندارد.

 افشار افزود: علی‌رغم اینکه دو سال قبل نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش قول پیگیری دادند ولی تاکنون هیچ اقدام عملی نشده است.

 وی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسؤول اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا بیان کرد: امسال سال اقدام و عمل است و نه سال وعده؛ لذا چرا به این شهر محروم و جوانان مستعد خدمتی نمی‌کنید.

 افشار گفت: در صورتی که مدیرکل ورزش  و جوانان استان و اداره ورزش شهرستان دنا اقدامی نکنند تمام مسائل را با مردم در میان خواهم گذاشت.

نوشته شده توسط مدیریت در شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۷ ب٫ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    اگه مدیران ما از جایگاه خود صیانت نمایند خیلی خوبه چقدر بده که مدیری بشه دکور تبلیغاتی برای بخش خصوصی وهرشب توی تلوزیون یک موضوع را تکرار کنه 

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه