متهم به قتل در دهدشت دستگیر شد/ راز کشف دو جسد در دره شور 

۶۱۴۷۲۶۱۲

دنا نما: جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف علت مرگ دو جوان که روز گذشته در دهدشت به قتل رسیده بودند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز گذشته و در پی کشف اجساد دو جوان ، در منطقه دره شور حوالی شهر دهدشت، موضوع ، بطور ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی با حضور در محل با اجساد دو مرد جوان که آثار شلیک گلوله بر روی بدن آنها مشهود بود، مواجه شدند افزود: ماموران پلیس آگاهی با محرز شدن وقوع قتل، دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با تعامل ماموران پلیس آگاهی شهرستان کهگیلویه و همکاری دستگاه مقتدر قضایی استان و شهرستان کهگیلویه ، در کمتر از ۲۴ ساعت با بررسی آثار و علائم به جا مانده و انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، فردی با هویت معلوم ، بعنوان مظنون اصلی قتل ، در یک عملیات غافلگیرانه در شهر دهدشت دستگیر نمودند.

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اشاره به اینکه ؛ در جریان درگیری بین آنان حادثه قتل رخ داد در پایان خاطر نشان کرد : اسلحه بکار رفته توسط ماموران پلیس کشف و فرد قاتل در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و از مردم درخواست می کنیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۵:۰۲ ب٫ظ

دیدگاه