۸ کشته و مجروح در محور یاسوج – بابامیدان

۱۱۵

دنانما: رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر سانحه تصادف آمبولانس ۱۱۵ و یک دستگاه خودروی پیکان در محور یاسوج- بابامیدان سه نفر کشته شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانما؛ جلال پوران فر چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این تصادف در حدفاصل دهستان دشت روم در ساعت ۲۱و ۱۹دقیقه در نزدیکی جایگاه پمپ بنزین دشتروم رخ داده است.
وی بیان کرد: در این حادثه سه سرنشین خودروی پیکان در دم جان باختند و راننده و چهار مصدوم آمبولانس نیز دچار جراحت شدید شدند.

پوران فر اظهار کرد: در ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه شامگاه یک دستگاه خودور پراید در تونل سوم جاده یاسوج بابامیدان واژگون شده بود که این آمبولانس در حال رساندن مصدومان این حادثه به بیمارستان بود که دچار سانحه شد.

وی عنوان کرد: سه دستگاه آمبولانس در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و کار حمل اجساد را به سردخانه بیمارستان و همچنین مصدومین را به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انجام دادند.

وی گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانما، این جاده درحالیکه بخشی از آن طی ماه های گذشته باند رفت وبرگشت آن از هم جدا شده اما هنوز یکی از قتلگاه های استان درتصادفات جاده ای بشمارمیرود.

دهستان دشتروم در ۲۰ کیلومتری شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

نوشته شده توسط مدیریت در پنجشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۹ ق٫ظ

دیدگاه