مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

جشن تجلیل از ایثارگران در بویراحمد و دنا برگزار می شود

حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی

دنا نما: مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجلیل از آزادگان تجلیل از ارزش‌های دینی است و تکریم آنها وظیفه دینی و ملی ما است و می‌طلبد تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری این برنامه‌ها با بنیاد شهید تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی صبح امروز در نشست هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، اظهار داشت: آزادگان نقش مهمی در توسعه فرهنگ ایثار و وحدت در جامعه دارند.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۳۱۷ آزاده در استان وجود دارد، بیان کرد: انتظار می‌رود برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در شان این بزرگواران در شهرهای مختلف استان برگزار شود.

وی تصریح کرد: تجلیل از آزادگان تجلیل از ارزش‌های دینی است و تکریم آنها وظیفه دینی و ملی ما است و می‌طلبد تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری این برنامه‌ها با بنیاد شهید تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

وی اظهار داشت: آزادگان مظهر استقامت و شکیبایی هستند و در دوران اسارت به خوبی از آرمان‌های انقلاب صیانت کردند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ناتوی فرهنگی دشمن، تاکید کرد: ایثارگران بهترین الگوی عملی و فرهنگی برای نسل جوان هستند.

میرمحمدی از برگزاری جشن تجلیل از ایثارگران در تمامی شهرهای استان خبر داد و گفت: این برنامه در شهرستان‌های بویراحمد و دنا به صورت مشترک برگزار می‌شود.

  

نوشته شده توسط مدیریت در سه شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۳ ب٫ظ

دیدگاه