آیت‌‌الله ملک‌حسینی:

سند ۲۰۳۰ بندهای منحرف کننده دارد/ضلالتی که در این سند به بشر هدیه شده است

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی
دنا نما: نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: سند ۲۰۳۰ بندهای منحرف کننده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنا نما، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی صبح امروز در همایش مشاوران و همیاران مشاور قطب سه کشور که با حضور ۶ استان کشور در یاسوج و در محل سالن دکتر کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد با بیان اهمیت مشاوره در اسلام و آیات و روایاتی که در این زمینه وجود دارد اظهار کرد: کسانی که اهل مشاوره دادن هستند باید فنون دیگری همچون مناظره را نیز به خوبی بدانند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که در مشورت و مشاوره باید شاخص‌هایی را مد نظر قرار دهیم افزود: مشاوره کلمه و واژه پرنغزی است و باید فرد مشاور به همه ملزومات مشاوره مسلح باشد.

وی با بیان اینکه نمی‌توان به صرف خواندن چند کتاب روانشناسی خود را مشاور فرض کنیم تصریح کرد: باید به فنون بسیاری برای موفقیت در مشاوره مجهز باشیم.

این استاد برجسته حوزه علمیه در ادامه از فن مناظره به عنوان یکی از ملزومات اصلی مشاوره یاد کرد و گفت: البته نه مانند مناظره‌های انتخاباتی که که اتفاقات زشتی در آن رخ داد چرا که مناظره به معنای ابراز نظر دو سویه و تبیین مبانی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهارات خود گریزی هم به پروتکل ۲۰۳۰ زد و گفت: در یونسکو با چنین پروتکلی به دنبال این بودند که به جهان مشورت بدهند.

ملک‌حسینی تصریح کرد: اگر بخواهند بر مبنای قواعد انسان‌گرایانه، اومانیستی و ولنگارانه و تسامح‌گرایی برای انسان قاعده بسازند این جنبه مشورتی چیزی جز ضلالت و بدبختی برای انسان به دنبال ندارد.

وی افزود: چنین مشورتی تبدیل به پروتکل ۲۰۳۰ می‌شود که در بندهایی از آن چیزی جز ضلالت به بشر هدیه نشده است.

  

نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه, ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۸ ب٫ظ

دیدگاه